Teslovel

+38 (063) 023 1663

Відгуки Teslovel

Якщо ви скористалися нашим сервісом, будемо раді відгукам та побажанням! Це спонукатиме нас до розвитку та надихатиме удосконалюватися! Маєте зауваження чи пропозиції? будь ласка, поділитись ними також! Дякуємо, що скористалися TESLOVEL!

Шукав в інтернет-мережі прокат велосипедів

Шукав в інтернет-мережі прокат велосипедів в Дніпрі, щоб у вихідний покататись подивитись поки що малознайоме мені місто, випадково натрапив на оголошення Тесловел. Подумав, що електровелик це навіть зручніше – більше проїду, більше побачу. В назначений час Микола, представник прокату, передав мені в користування велосипед з повністю зарядженою батареєю. Окрім електроприводу вєльчік комплектується переднім світлом, електричним сигналом, задньою моргалкою і солідним велозамком. Є як і газулька, так і система пас-асістент, що для мене більш важливо, так як електровел, це перша за все велосипед, а не мопед. Батарея достатньо ємнісна, вистачило на цілий день активного катання і сотню кілометрів, і при цьому навіть не весь заряд використав. Все дуже сподобалось, однозначно рекомендую!

01.04.2024
Роман
Наші плюси:Ємнісна батарея, демократична ціна, доброзичливе ставлення

Поки що найкращий і НАЙДЕШЕВШИЙ

Поки що найкращий і НАЙДЕШЕВШИЙ з сервісів оренди електровелів в Дніпрі. Сміливо можу рекомендувати. Швидкість велів до 45км/год по прямій(я з педалюванням розігнав 58). Заряду реально вистачає десь на 110 км. Сервіс бомба)

16.03.2024
Дмитро
Наші плюси:Сервіс/ціна/якість

Кращий в Дніпрі сервіс оренди

Кращий в Дніпрі сервіс оренди велосипедів , адекватний прайс , гарне відношення до клієнтів , велосипеди в гарному стані , береш і катаєшся ніяких хлопот . Для мене це стало спасінням в місті , так як я тут був по справам , більше ніяких дорогих поїздок на таксі та муках в маршрутках , я просто сідав і їхав туди куди мені хотілося , велосипеди швидкісні та комфортні , після своїх справ можна було поїхати за місто на природу , запас ходу батареї хватає , тільки гарні спогади , надалі і далі буду користуватися орендою і рекомендувати всім знайомим 👍

05.10.2023
Кірілл
Наші плюси:Бюджетно , вигідно , приємно
Наші мінуси:Відсутні

все супер, орендую не перший

все супер, орендую не перший раз

08.09.2023
Артем

Вже не вперше орендую електровелосипеди

Вже не вперше орендую електровелосипеди на тривалий срок саме в Teslovel і тому з упевненістю можу констатувати, що Teslovel – це чи не єдиний в Дніпрі сервіс прокату, де, окрім якісного транспорту і демократичного прайсу, ви можете розраховувати на максимально людське, поважливе ставлення до клієнта.

Окремої уваги заслуговує різноманіття моделей транспорту під будь-які потреби: від звичайних прогулянок містом чи поїздок на роботу, до повноцінних вилазок на природу за місто на цілий день (назви конкретних моделей не пишу, оскільки хлопці постійно їх удосконалюють і мій відгук в майбутньому може бути неактуальним, в хорошому сенсі)).

Кожного разу, коли я орендував велосипед – з’являлись нові “фішки” або покращення, як от роз’єми для зарядки смартфону чи збільшений запас ходу.
Це саме той випадок, коли люди з усією любов’ю і завзяттям підходять до своєї справи – велосипеди постійно модифікуються і доопрацьовуються.

Бажаю хлопцям з Teslovel ще більшого розвитку і найкращих клієнтів, бо вони на це дійсно заслуговують!

29.05.2023
Володимир
Наші плюси:Ціна/Якість
Наші мінуси:Немає

Все супер

Все супер

27.12.2022
Вадим
Наші плюси:Усе
Наші мінуси:Нема
Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

rating fields