Teslovel

+38 (063) 023 1663

Якщо ви привітали наш сервіс, будемо раді відгукам та побажанням! Це спонукатиме нас до розвитку та надихатиме удосконалюватися! Якщо маєте зауваження чи пропозиції, будь ласка, поділитись ними також! Дякуємо, що скористалися "Тесловел"!

Вже не вперше орендую електровелосипеди

Вже не вперше орендую електровелосипеди на тривалий срок саме в Teslovel і тому з упевненістю можу констатувати, що Teslovel – це чи не єдиний в Дніпрі сервіс прокату, де, окрім якісного транспорту і демократичного прайсу, ви можете розраховувати на максимально людське, поважливе ставлення до клієнта.

Окремої уваги заслуговує різноманіття моделей транспорту під будь-які потреби: від звичайних прогулянок містом чи поїздок на роботу, до повноцінних вилазок на природу за місто на цілий день (назви конкретних моделей не пишу, оскільки хлопці постійно їх удосконалюють і мій відгук в майбутньому може бути неактуальним, в хорошому сенсі)).

Кожного разу, коли я орендував велосипед – з’являлись нові “фішки” або покращення, як от роз’єми для зарядки смартфону чи збільшений запас ходу.
Це саме той випадок, коли люди з усією любов’ю і завзяттям підходять до своєї справи – велосипеди постійно модифікуються і доопрацьовуються.

Бажаю хлопцям з Teslovel ще більшого розвитку і найкращих клієнтів, бо вони на це дійсно заслуговують!

29.05.2023
Володимир
Наші плюси:Ціна/Якість
Наші мінуси:Немає

Все супер

Все супер

27.12.2022
Вадим
Наші плюси:Усе
Наші мінуси:Нема
Strong Testimonials form submission spinner.

Обов'язкове поле

rating fields